o hip-hopu

1. díl dokumentu :elementy hip-hopu - Rap

9. května 2009 v 18:54 | Ziggy
Rap ! V dnešní době velmi oblíbená hudba ,ale také element hip-hopu.Jedná se v podtatě o rýmované mluvené slovo v poprovodu hudby která je převážně tvořena Dji nebo beatboxery ( beatbox a djing sou další dva elementy hip-hopu ).Dále si rap můžeme docela dobře rozdělit do několika skupin :
Latin Rap :Přesně netuším co to je ,ale asi bude dobrý aspoň zmínit že Latin rap dělá například Fat Joe

Gangsta Rap : Je hodně agresivní většinou má tématiku o zabíjení , o zbraních , prostitutkách , jiných brutalitách apod.

Pop Rap :Taky zrovna dobře nevim co to je ale čim se to tak liší tak je třeba melodie která se mi zdá fakt hodně odlišná když porovnám popRap a jinej Rap takže zase radši uvedu interpreta a tim je MC HAMMER a určitě všichni znáte jeho track -YOU CAN´T TOUCH THIS

Freestyle Rap :Je hlavně o improvizaci a člověk by měl mít dobrou fantazii a slovní zásobu.Ve freestyle Rapu se hojně pořádají takzvané battly a myslim že neni třeba to vysvětlovat a jestli jo tak si to najděte .


toť všez prvního dílu dokumentu :elementy hip-hopu

peace ziggy
mc hammer

lowridery

12. července 2008 v 10:39 | ziggy
Takže lowridery jsou v podstatě auta americké výroby které si zvláště oblíbili americké gangy ovšem lowrider by nebyl lowrider bez možnosti zvedat a snižovat podvozek a domnívám se že tato funkce nebyla v základní výbavě. Ještě neco , ti co hráli gta : san andreas (výborná hra s hip-hop tématikou ) tak vědí o čem mluvim protože lowridery se tam taky vyskytovaly .Jo a taky se s lowriderama daj dělat takový dost hustý skoky to uvidíte ve videu tady :
 
 

Reklama